X

Jestem dyplomowanym psychologiem pracującym w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu.

Paradygmat w którym pracuje zakłada jak najszybsze znalezienie się po stronie rozwiązania i zmierzanie w jego kierunku. Wiem z doświadczenia, że każdy z nas ma siłę, aby poradzić sobie z przeciwnościami losu, czasem tylko potrzebujemy wsparcia drugiego człowieka.

Samo słowo PO-MOC zakłada, że człowiek potrzebujący to człowiek szukający MOC-y, tej wewnętrznej siły, która spowoduje, że mamy pewność, iż niezależnie od tego co się Nam przytrafi- Poradzimy sobie! Ty ją masz. Pozwól, że pomogę Ci ją wydobyć...Kilka opinii moich klientów opublikowanych w serwisie znany lekarz:

https://www.znanylekarz.pl/angelina-piechowska/psycholog/gdansk

 

Opinie moich pacjentów

 

Ania Em. (27 lutego 2016) / Ocena- bardzo dobry.

Dosyć niedawno odbyłam wizytę u p. Angeliny i jestem bardzo zadowolona. Przemiła kobieta z dużą dawką sympatii. Można poczuć się swobodnie. Bardzo polecam.

 

Marta (27 stycznia 2016) / Ocena - bardzo dobry.

Dzisiaj odbyłam pierwszą w życiu wizytę u psychologa. Bardzo się cieszę, że spośród ogromnej listy lekarzy wybrałam właśnie Panią Angelinę - wizyta przebiegła w świetnej atmosferze, czułam się naprawę swobodnie, a co najważniejsze, widziałam, że Pani Angelina mnie rozumie:) Polecam wszystkim, zarówno tym którzy chcą wyłącznie porozmawiać, jak i tym którzy oczekują pomocy. Ja otrzymałam jedno i drugie:) Bardzo dziękuję jeszcze raz!

 

michael.bf.box (29 grudnia 2015) / Ocena - bardzo dobry.

Potrzebowałem tylko porozmawiać z kimś kto obiektywnie spojrzy na moją trudną sytuację. Pani Angelina bardzo pomogła mi w zebraniu się w całość. Dziękuje serdecznie i życzę miłych, pogodnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku

 

dominik.iks (27 grudnia 2015) / Ocena - bardzo dobry.

Bardzo dobry kontakt , bardzo pomogla mi poukladac sobie w glowie pare spraw. Polecam napewno bedziecie zadowoleni z efektow wizyty.

 

Żaneta H. (6 listopada 2015) / Ocena - bardzo dobry.

Pani Angelina bardzo pomogła mi w najgorszym dla mnie okresie mojego życia, kiedy wszystko co miałam zaczęło się walić. Zdrowie, praca, problemy z rodziną...Strach,lęk, niepewność towarzyszyły mi każdego dnia. Myślałam, że tak będzie zawsze. Na całe szczęście znalazłam się w gabinecie pani Angeliny, która pomogła mi znaleźć rozwiązania i "otworzyła" we mnie wszystko to co najlepsze.Dziś wiem,że sobie poradzę. Dziękuję.

Prowadzę terapię indywidualną młodzieży oraz osób dorosłych

Umów się na konsultacje

Zadzwoń:

+48 692335293 (PL)

+44 7958 025519 (UK)

pn.-pt. 09:00-19:00

skype: psycholog-piechowska

Adres e-mail:

konsultacjepsychologiczne.uk@gmail.com

Adres gabinetu:

Polish Millenium House

Bordesley St, Birmingham B5 5PH

 

 

Nie czekaj umów się na wizyte on-line