X

Angelina Piechowska - jestem dyplomowanym psychologiem pracującym w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu.

Witaj, jestem psychologiem, terapeutą pracującym w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniu (Solution-Focused Brief Theraphy) a także mówcą motywacyjnym. Wielokrotnie występowałam na scenie obok Ewy Foley, Katarzyny Figury, Jakuba Bączka, Beaty Kapcewicz.

 

Jestem autorką książki Porozmawiajmy o Tobie oraz bloga www.porozmawiajmyotobie.pl.

 

Prowadzę grupy wsparcia dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz warsztaty i szkolenia motywacyjno-psychologiczne. Jestem współzałożycielką Fundacji Angel’s Help oraz współorganizuje największe wydarzenie w Polsce dotyczące szczęścia Szczęście na głowie!

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako interwenient w Centrum Interwencji Kryzysowej, jako stażysta w Szpitalu Psychiatrycznym oraz w wielu fundacjach wspierających ludzi na drodze ku lepszemu życiu. Wcześniej rozwijałam swój potencjał w jednej z największych korporacji świata General Electric a następnie w Centrali Banku BPH.

 

Na Uniwersytecie Gdańskim ukończyłam Filologię chorwacką oraz Administrację, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej ukończyłam Psychologię (moduł specjalizacyjny psychologia biznesu oraz kliniczna).

 

Przeprowadziłam także badania dotyczące konstruktu self-silencing women, czyli wpływu samouciszania się kobiet (nezaspokajania swoich potrzeb) na lęk,samotność i niską samoocenę. Jestem w trakcie procesu rozwoju kompetencji coachingowych Coaching for transformation (trener Pernille Plantener, Denmark).

 

Na codzień prowadzę gabinet psychologiczny w Birmingham (Wielka Brytania) oraz szkolenia z zakresu rozwoju osobistego w Polsce oraz w Wielkiej Brytanii.

 

 

W gabinecie oraz prowadząc szkolenia wykorzystuję nurt Solution-Focused Brief Therapy ponieważ:

  • Zarejestrowano 282 badań w tym 118 randomizowanych badań klinicznych pokazujących skuteczność SFBT*
  • Przeprowadzono 86 badań pokazujących korzyści SFBT w porównaniu do innych funkcjonujących podejść terapeutycznych
  • Skuteczność i efektywność została udowodniona w 8000 przypadkach
  • SFBT jest równie skuteczna dla wszystkich klas społecznych
  • Średni całkowity wskaznik sukcesu 60% w ciągu 3-5 sesji

 

*badania były oficjalnie wspierane przez federalne I stanowe instytucje w USA takie jak Krajowy Rejestr SAMHSA (SAMHSA’s National Registry of Evidence-Based Programs & Practices (NREPP)

 

Setki godzin spędzonych z moimi klientami w gabinecie oraz na salach szkoleniowych pozwoliły mi doświadczyć efektywności pracy oraz zmiany jaka dzieję  się w klientach którzy pracują w nurcie skoncentrowanym na rozwiązaniu.

 

 

Oto kilka opinii o szkoleniu oraz pracy indywidualnej ze mną:

 

Niesamowite wrażenie zrobiły na mnie opowieści Angeliny, jej spokój i równowaga i to jak pięknie zareagowała jak zepsuł się rzutnik i poradziła sobie bez prezentacji. Poza tym uderzająca była płynność wypowiedzi, logika wywodu, poczucie humoru i mega ciekawa prezentacja.

Magda

 

Ogromna wiedza i przygotowanie merytoryczne. Słychać i widać to na każdym kroku. Bardzo precyzyjne instrukcje dotyczące ćwiczeń. Nowa wiedza, badania, poparte przykładami.

Kasia

 

Po wykonaniu zadań, które zaproponowała mi Angelina, zmienił się mój pogląd na moje życie i samą siebie. Zaczynam dostrzegać swoje zalety. Wiem już co jest dla mnie najważniejsze i o co muszę dbać. Myślę, że czuję się już lepiej, jakoś bardziej odważnie. Wiem jak mogę zmienić na lepsze swoje życie i siebie.

Karolina

 

Dzięki warsztatom uświadomiłam sobie, że dzięki moim silnym stronom z czasem zrealizuję moją mapę marzeń.

Z czystym sumieniem oceniam warsztaty 10/10. Jestem w pełni zadowolona.

Serdecznie polecam a wręcz namawiam na wzięcie udziału w warsztatach prowadzonych przez Angeliną Piechowską. Było to bardzo fajne doświadczenie, czas w pełni wykorzystany oraz dobrze zainwestowane pieniądze! Tego typu warsztat bardzo pozytywnie wpływa na nasze życie.. Marzenia są po to, aby je realizować, dlatego nie bójmy się o nie powalczyć. Sama z wielką ochotą wezmę udział w następnych warsztatach. Dziękuję organizatorom za możliwość wzięcia udziału i świetnie spędzony czas połączony z nauką i zabawą.

Magda

 

Co wydarzyło się w trakcie warsztatu takiego, że czujesz że to dobra decyzja, że w nim uczestniczyłaś?

-przekonanie, że warto skupiać się na rozwiązaniu zamiast na problemie oraz to, że zaczynam pozytywnie myśleć, że mam wiele pozytywnych cecha a nie tylko negatywne. Poznałam pozytywnych ludzi, przekonałam się do swoich wartości. Warsztaty prowadzone  były bardzo pozytywnie i zrozumiale, zdobyłam nowe doświadczenie, „rozjaśnienie umysłu”, przekonanie, że warto marzyć i wszystko jest możliwe, miła atmosfera, fajni ludzie.

Marta

 

Na warsztatach nauczyłem się żeby się nie poddawać, skupiać się na tym, czego chcę i jaki chcę być. Poznałem fajnych ludzi, nauczyłem się nowych rzeczy, rozwiałem wątpliwości, które miałem. Czuję się bogatszy o nową wiedzę i umiejętności, myślę, że bardziej poznałem siebie. Wiem, że chcę się dalej rozwijać, upewniłem się, że idę dobrą drogą.

 

Artur

 

Ja tez bardzo dziękuje za wsparcie :-)) warsztaty były super. Skupiłam się na moich pozytywnych cechach charakteru a nie na  negatywnych.
Dziękuje za przypomnienie, ze każdy z nas jest wstanie osiągnąć sukces.

 

Maja

Wasze opinię o indywidualnej współpracy ze mną:

 

 

Dosyć niedawno odbyłam wizytę u p. Angeliny i jestem bardzo zadowolona. Przemiła kobieta z dużą dawką sympatii. Można poczuć się swobodnie. Bardzo polecam.

 

Marta (27 stycznia 2016) / Ocena - bardzo dobry.

Dzisiaj odbyłam pierwszą w życiu wizytę u psychologa. Bardzo się cieszę, że spośród ogromnej listy lekarzy wybrałam właśnie Panią Angelinę - wizyta przebiegła w świetnej atmosferze, czułam się naprawę swobodnie, a co najważniejsze, widziałam, że Pani Angelina mnie rozumie:) Polecam wszystkim, zarówno tym którzy chcą wyłącznie porozmawiać, jak i tym którzy oczekują pomocy. Ja otrzymałam jedno i drugie:) Bardzo dziękuję jeszcze raz!

 

michael.bf.box (29 grudnia 2015) / Ocena - bardzo dobry.

Potrzebowałem tylko porozmawiać z kimś kto obiektywnie spojrzy na moją trudną sytuację. Pani Angelina bardzo pomogła mi w zebraniu się w całość. Dziękuje serdecznie i życzę miłych, pogodnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku

 

dominik.iks (27 grudnia 2015) / Ocena - bardzo dobry.

Bardzo dobry kontakt , bardzo pomogla mi poukladac sobie w glowie pare spraw. Polecam napewno bedziecie zadowoleni z efektow wizyty.

 

Żaneta H. (6 listopada 2015) / Ocena - bardzo dobry.

Pani Angelina bardzo pomogła mi w najgorszym dla mnie okresie mojego życia, kiedy wszystko co miałam zaczęło się walić. Zdrowie, praca, problemy z rodziną...Strach,lęk, niepewność towarzyszyły mi każdego dnia. Myślałam, że tak będzie zawsze. Na całe szczęście znalazłam się w gabinecie pani Angeliny, która pomogła mi znaleźć rozwiązania i "otworzyła" we mnie wszystko to co najlepsze. Dziś wiem,że sobie poradzę. Dziękuję.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jestem nastawiona na ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji bo wiem, że jest to najlepszy sposób aby pomagać klientom w sposób jak najbardziej efektywny.

Umów się na konsultacje

Zadzwoń:

+48 692335293 (PL)

+44 7958 025519 (UK)

pn.-pt. 09:00-19:00

skype: psycholog-piechowska

Adres e-mail:

konsultacjepsychologiczne.uk@gmail.com

Adres gabinetu:

Polish Millenium House

Bordesley St, Birmingham B5 5PH

 

 

Nie czekaj umów się na wizyte on-line