X

1. „Wymyśliłam sobie siebie…” to mój autorski program szkoleniowy, zainspirowany badaniami naukowymi, pracą z moimi klientami w gabinecie psychologicznym oraz doświadczeniem. Wielokrotnie spotykałam się z tym, że kobiety i mężczyźni, dokładnie wiedzieli przychodząc do mnie, czego nie chcą, ale zupełnie nie wiedzieli czego chcą, a w głowie krążyła im jedna i ta sama odpowiedz „nie wiem”. Moi klienci, często wiedzą, tylko o tym nie wiedzą.

Postanowiłam więc stworzyć taki produkt, takie szkolenie, taki e-book, który dokładnie pomoże im wyjść z sytuacji „nie wiem” do konkretu „WIEM”- wiem kim chcę być, jaka/jaki chcę być, co mi w tym pomoże, jak utrzymać motywację na drodze do celu.

„Wymyśliłam sobie siebie” jest częścią mojej misji, mojego marzenia o tym, żeby każdy stał się tym kim może się stać, aby wydobył 100% swojego potencjału i po prostu, najzwyczajniej w świecie był szczęśliwy”

Jeżeli zastanawiasz się czy wziąć udział w moim szkoleniu proszę obejrzyj moje wystąpienie na Konferencji Szczęście na głowie

https://www.youtube.com/watch?v=UNW152iF8Ig

Moja prelekcja dostarczy Ci wielu ciekawych informacji!

 

Jak to by było gdybyś dokładnie wiedziała/wiedział dokąd zmierzasz, po co i dlaczego?

Pomyśl chwilę o tym, jak często spotykają Cię różne dylematy. Co zrobić, co wybrać, w którym kierunku podążać? Jakbyś się czuła/czuł, jak bardzo zmieniło by się Twoje życie gdybyś dokładnie wiedziała/wiedział? Bez szamotania, rozpamiętywania… Po prostu wiesz. Co jest dla Ciebie najlepsze, co Ci służy i co przybliża Cię do tego aby być człowiekiem spełnionym, człowiekiem sukcesu.

Od kilku lat towarzyszę kobietom i mężczyznom, którzy znajdują się w trudnej sytuacji i chcą zmiany w swoim życiu. Widzę też, jak trudno jest określić kierunek w którym będziemy zmierzać. Praca na etat czy działalność, popracować jeszcze czy raczej spełnić marzenie o macierzyństwie, w trudniejszych sytuacjach związanych z lękiem, pojawia się pytanie wyjść z domu i walczyć o siebie o swoje jutro czy zostać i powoli zapadać się „w nicość”. Wiem też co się zaczyna dziać, gdy wiemy co w naszym życiu działa i przynosi nam najlepsze efekty, w czym jesteśmy bardzo dobrzy, jakie mamy umiejętności, cechy, doświadczenie i wiedzę. Jeżeli posiadasz taką bazę to tak jakbyś posiadał „konkretne narzędzie” do budowania rozwiązań.

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz większej wiedzy o sobie samym, to jesteś w dobrym miejscu.

Dla kogo jest szkolenie „Wymyśliłam sobie siebie…”

- dla osób którą chcą wyznaczyć jasny i klarowny kierunek swojego życia

- dla osób które chcą wiedzieć jakie są ich wartości i priorytety w życiu

-dla osób które chcą w życiu skupiać się na rozwiązaniu, zamiast na problemie

-dla osób, które są w trudnej sytuacji życiowej i potrzebują wsparcia i motywacji

-dla osób, które chcą „porządnie” przyjrzeć się swojej sile, swoim zasobom, wszystkim mocnym stronom

-dla osób, które chcą zobaczyć co je ogranicza i trzyma nie pozwalając zrobić kroku do przodu

-dla osób, które chcą świadomie „monitorować” swoje działania aby osiągnąć to co wcześniej zamierzyły

-dla osób, które lubią wyzwania, albo chcą je polubićJ

- dla osób, które często borykają się z odpowiedzią „nie wiem” i chcą je zamienić na wiem

-dla osób, które chcą być dla siebie dobre i chcą się ze sobą zaprzyjaźnić

 

Jeżeli interesuje Cię data szkolenia i miejscę, proszę napisz do mnie piechowskaangelina@gmail.com

Termin szkolenia 18.03.2017 r. Polish Millennium House - Birmingham

 

2. Nazwij swoje POTRZEBY-wyznacz swoje CELE!

Zaspokajanie potrzeb ma to do siebie, że ładuje nasze „akumulatory”, daje nam energię i siłę potrzebną do działania.
Żyjemy w bardzo „szybkich” czasach.
Gdy spełnimy obowiązki wynikające ze zwykłej codzienności, nie starcza już czasu dla nas.

Przeprowadzając badanie odnośnie samouciszania się kobiet (samouciszanie rozumiane jako zaspokajanie potrzeb innych osób) dokładnie wiem jakie mogą być skutki, gdy nie przyjrzysz się temu, czego Ci brakuje i nie pomyślisz o tym, jak możesz to sobie dostarczyć czy podarować.

Często zastanawiamy się skąd to zmęczenie, czemu boli mnie głowa, czemu nawet nie zauważyłam jak smakuje posiłek, który zjadłam w pośpiechu. Tracimy kontakt ze sobą.

By być sobą trzeba wsłuchać się w siebie, zgodnie z zasadą Reginy Bret"(..) iż wszystkie odpowiedzi są w nas tylko nas często tam nie ma."

Na tym warsztacie będziemy "przy sobie". Dowiemy się czego nam brakuje, i co się stanie gdy sobie tego dostarczymy.


Nie urodziliśmy się po to żeby dorastać do czyichś oczekiwań, co najwyżej możemy zrobić wyjątek i dorosnąć do swoich własnych.

Ale żeby do nich dorosnąc musisz wiedzieć jakie one są. Czego od siebie oczekujesz? Gdzie chcesz być za rok, dwa, pięć? Tu gdzie jesteś? A może w totalnie innym miejscu? A może jedyne co przychodzi Ci na myśl to "nie wiem". Jeżeli tak, to jest właśnie warsztat dla Ciebie bo o Tobie. Nie będzie żadnych gotowych recept, to Ty dzięki włąsciwym ćwiczeniom, zadaniom i praktyce zobaczysz co dlaCiebie jest ważne i jaką drogę musisz wybrać aby znalezc się tam gdzie chcesz.

Nasze oczekiwania są ściśle związane z naszymi potrzebami. Natomiast potrzeby wiążą się z emocjami. Gdy są zaspokojone odczuwamy przyjemne uczucia, gdy są niezaspokojone często towarzyszy Nam frustracja i smutek.

Warsztaty będą składały się z wykładu merytorycznego opierającego się na teoriach psychologicznych, czyli teorii Ja Higginsa, teorii Maslowa, Marshala Rosenberga.
Tak aby wykonując ćwiczenia mieć bazę teoretyczną.

W trakcie pracy zgodnie z nurtem skoncentrowanym na rozwiązaniach popracujemy na;
- Naszych zasobach,czyli na tym wszystkim co mamy w sobie i dzięki czemu doszłyśmy do tego momentu życia.
Czyli wydobędziemy ukryte, wzmocnimy wydobyte. Skupimy się na tym co ulepszyć, jak to zrealizować i wykonać pierwszy krok.
Popatrzymy na Twoje wartości, które są po to aby wyznaczać Ci kierunek i oświetlać Twoją drogę, zbudujemy strategię osiągnięcia celu, zobaczymy co jest bardzo ważne a nie masz tego w swoim życiu. Dostaniesz ogromną ilość wiedzy, wsparcia i motywacji!

Kolejne szkolenie już 04.02.2017r.

Polish Millennium House
w godzinach 10:00-16:00

Chcesz dołączyć? Bardzo się cieszę, napisz mi proszę informacje na piechowskaangelina@gmail.com

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji zajrzyj na mojego vlog-a na youtube- https://www.youtube.com/channel/UC8AXpg417dHezx36bZ7zdeA

 

3. MAPA MARZEŃ

Dlaczego mapa?

A no właśnie dlatego, że aby dojść do celu musisz wiedzieć gdzie on leży. Ile kilometrów dzieli Cię od upragnionego miejsca, czym tam dotrzesz, kto będzie Twoim towarzyszem podróży, czy czekają Cię przygody, wyzwania, po co chcesz tam jechać, czy to miejsce jest dla Ciebie dobre i wartościowe?

Właśnie po to stwarzamy mentalną mapę marzeń, aby dokładnie poznać kierunek dokąd zmierzamy, aby najpierw zobaczyć to w umyśle, potem na kartce papieru a potem w rzeczywistości.

Coś nienazwanego nie istnieje, umysł nie rozumie tego, czego nie nazwie.
MUSISZ NAZWAĆ SWOJE MARZENIA!
To jedyna opcja abyś mógł je osiągnąć.

Na warsztatach skupimy się na budowie preferowanej przyszłości. Będziemy pracować na takimi zadaniami jak życie celowe, działanie, motywacją, potencjał. Rozbudzimy w wyobraźni przestrzeń o której nigdy nie śniłeś, a w której możesz znaleźć swoje miejsce do fantastycznego i cudownego życia. Życia w pełni.
Dużo ćwiczeń przed Nami, każde zaplanowane w ten sposób aby step by step odkrywać i poznawać siebie i swoje oczekiwania, pragnienia, aby stwarzając mapę marzeń i wyklejając ją pięknymi nadrukami dokładnie wiedzieć dokąd zmierzam i odpowiedzieć sobie:

TAK CHCĘ SIĘ TAM ZNALEŹĆ- TO MOJE MIEJSCE NA ŚWIECIE, TO MOJA PASJA, SZCZĘŚCIE i WSZYSTKO TO, CO KOCHAM!

W trakcie warsztatów:

- stworzysz mapę wizyjną Twojej przyszłości
- sprawdzisz gdzie jesteś a gdzie chcesz być w życiu prywatnym i zawodowym
- zbudujesz strategię prowadzącą do celu
- otrzymasz wiedzę dotyczącą technik dobrego formułowania celu
- określisz Twoje zasoby- wszystko to co masz i co powoduje, że jesteś wyjątkowa/y i niepowtarzalna/y
- poznasz co jest dla Ciebie ważne i wartościowe
- dostaniesz mnóstwo przydatnych materiałów do wykorzystania teraz oraz w przyszłości!

Dla kogo jest ten warsztat:

-dla osób, któe potrzebują inspiracji

-dla osób, które chcą swiadomie pracować nad swoją przyszłością

-dla osób, które chcą "przełamać siebie"

-dla osób,które chcą posłuchać interesującego wykładu dotyczącego neuronauki

- dla osób, któe są odważne albo chcą takie być

-dla osób kreatywnych, któe potrzebują zrobić coś inaczej, niż zwykle

 Termin szkolenia: 28/02/2017 Edynburg-Szkocja

Chcesz dołączyć napisz proszę piechowskaangelina@gmail.com

Jeżeli chcesz się dowiedzieć dlaczego Mapa Marzeń nie jest magiczna proszę obejrzyj mój vlog https://www.youtube.com/watch?v=uCUO_kmOf5s

Może chcesz zobaczyć opinię uczestników?

Po wykonaniu zadań, które zaproponowała mi Angelina, zmienił się mój pogląd na moje życie i samą siebie. Zaczynam dostrzegać swoje zalety. Wiem już co jest dla mnie najważniejsze i o co muszę dbać. Myślę, że czuję się już lepiej, jakoś bardziej odważnie. Wiem jak mogę zmienić na lepsze swoje życie i siebie.

Karolina

 

Dzięki warsztatom uświadomiłam sobie, że dzięki moim silnym stronom z czasem zrealizuję moją mapę marzeń.

Z czystym sumieniem oceniam warsztaty 10/10. Jestem w pełni zadowolona.

Serdecznie polecam a wręcz namawiam na wzięcie udziału w warsztatach prowadzonych przez Angeliną Piechowską. Było to bardzo fajne doświadczenie, czas w pełni wykorzystany oraz dobrze zainwestowane pieniądze! Tego typu warsztat bardzo pozytywnie wpływa na nasze życie.. Marzenia są po to, aby je realizować, dlatego nie bójmy się o nie powalczyć. Sama z wielką ochotą wezmę udział w następnych warsztatach. Dziękuję organizatorom za możliwość wzięcia udziału i świetnie spędzony czas połączony z nauką i zabawą.

Magda

 

Co wydarzyło się w trakcie warsztatu takiego, że czujesz że to dobra decyzja, że w nim uczestniczyłaś?

-przekonanie, że warto skupiać się na rozwiązaniu zamiast na problemie oraz to, że zaczynam pozytywnie myśleć, że mam wiele pozytywnych cecha a nie tylko negatywne. Poznałam pozytywnych ludzi, przekonałam się do swoich wartości. Warsztaty prowadzone  były bardzo pozytywnie i zrozumiale, zdobyłam nowe doświadczenie, „rozjaśnienie umysłu”, przekonanie, że warto marzyć i wszystko jest możliwe, miła atmosfera, fajni ludzie.

Marta

 

Na warsztatach nauczyłem się żeby się nie poddawać, skupiać się na tym, czego chcę i jaki chcę być. Poznałem fajnych ludzi, nauczyłem się nowych rzeczy, rozwiałem wątpliwości, które miałem. Czuję się bogatszy o nową wiedzę i umiejętności, myślę, że bardziej poznałem siebie. Wiem, że chcę się dalej rozwijać, upewniłem się, że idę dobrą drogą.

 

Artur

 

Ja tez bardzo dziękuje za wsparcie :-)) warsztaty były super. Skupiłam się na moich pozytywnych cechach charakteru a nie na  negatywnych.
Dziękuje za przypomnienie, ze każdy z nas jest wstanie osiągnąć sukces.

 

Maja

-

Filozofia opisana przeze mnie powyżej prowokuje mnie do tego aby ciągle prowadzić działalność szkoleniowo-warsztatową w tym zakresie aby uświadamiać innych w jakim paradygmacie funkcjonujemy oraz to, że zawsze możemy to zmienić.

Umów się na konsultacje

Zadzwoń:

+48 692335293 (PL)

+44 7958 025519 (UK)

pn.-pt. 09:00-19:00

skype: psycholog-piechowska

Adres e-mail:

konsultacjepsychologiczne.uk@gmail.com

Adres gabinetu:

Polish Millenium House

Bordesley St, Birmingham B5 5PH

 

 

Nie czekaj umów się na wizyte on-line